Klimalarda Havalı Cuma İndirimi Başladı! Tüm Klimalarda %20 İndirim + 6 Taksit Hemen İncele
close

HAKKIMIZDA

Daikin vrv sistemi binaların dış kısımlarında bulunan konumlarından bina içerisinde yer alan yaşam alanlarını ısıtmak ya da soğutmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşmaktadır. Daikin vrv klima sistemini diğer klasik olan split olan klimalardan ayırmakta olan en önemli özellikleri değişmekte olan gaz debisi nedeni ile enerji tasarrufu yapabilmesidir. Aynı zamanda kullanışlı olan bu ürünlerin uzun seneler boyunca kullanılabilmesi açısından da büyük konfor sağlaması yine tercih sebeplerinden biridir.

Güven

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, ikili ve şirket ilişkilerinde, etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve güvenilir davranarak verilen sözleri tutmak, tutarlılık, erdemli olmak, öncü ve örnek olmak.

Yenilikçilik

Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip ederek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme merkezli, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek, bizim ve çalışma arkadaşlarımızın sürekli ilerlemesini sağlamak.

Verimlilik ve Etkinlik

Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, gelişimi kar kabul eden bir firma olmak.

Kalite ve Sonuç

Ürün ve hizmetleri, verilen sözler doğrultusunda, planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek adım adım ilerlemek ve ulaşmak.

Ekip Çalışması

Proje bazlı ya da süreçler halinde belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket karlılığını ve ilerleyişini gözeterek ulaşmak.

1
156
Tamamlanmış Proje
1
25
Ödül
1
7/24
Destek
1
37
Aktif Şantiye

DIŞ ÜNİTELER

Daikin dış üniteler her uygulama ve iklim
koşulu için uygun bir çözüme sahiptir.

İÇ ÜNİTELER

Daikin iç üniteler, modern tarzdan klasik tarza
kadar her türlü iç dekora sorunsuz uyum
sağlayacak şekilde tasarlanır ve sessiz ve
konforlu bir çalışma sunar.

KUMANDALAR

Bina yönetimi sistemlerinden basit kumanda
sistemlerine uzanan Daikin kumanda sistemleri,
kullanım kolaylığı ve akıllı enerji yönetimi
avantajlarına sahiptir.

Daikin VRV Sistemler

Daikin VRV Sistemleri her projeye özel olarak hazırlanmaktadır. Projeniz mühendislerimiz tarafından inceledikten sonra size en uygun olabilecek cihaz seçimleri yapılmaktadır. Cihaz seçimlerinin ardından bütçelendirme çalışmaları yapılarak uygun bütçeyle sunulmaktadır. Bilgi ve teklif almak istediğiniz konu ile ilgili yetkili departmanımız kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır.

Bizim hakkımızda daha fazla merak ettiğin birşey varsa:

Bu site Ozatweb Tarafından Hazırlanmıştır